ماجرای کشته شدن بنیتای ۸ ماهه

مرگ دختر ۸ ماهه به علت گرما و گرسنگی

خودروی فردی که ۶ روز پیش به همراه دختر هشت ماهه اش ربوده شد،به همراه جسد کودک در پاکدشت کشف شد.

دادستان پاکدشت اعلام کرد: متأسفانه جسد بنیتای هشت ماهه که ۶ روز پیش در مشیریه تهران ربوده شده بود، در درون خودروی سرقتی در پاکدشت پیدا شد

اعترافات عامل ربودن بنیتا
پس از اعلام موضوع به پلیس و در جریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای  لوازم داخل خودرو شدند. همچنین مشخص شد که یکی از این دو سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که دوستش مرتکب سرقت شده و او نقشی در سرقت نداشته است. با دستگیری سارق دوم او در بازجویی ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

یک منبع آگاه گفت: پس از دستگیری سارق خودرو که به تازگی از زندان آزاد شده است وی در بازجویی ها اعتراف کرد بعد از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد. شدت گرما به حدی بود که به احتمال زیاد دختر ۸ ماهه به علت گرما و گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست داده است.

قاتل مدعی است وقتی خودرو را رها کرده است، هنوز بنیتا زنده بود./ میزان