شانه هوشمند رسید

 

.چرا شانه‌هایمان هوشمند نباشند؟

 

%image_alt%

این همان سوالی است که محققان برند Withings  از خود پرسیده و شانه هوشمند Hair Coachh را برای برطرف کردن این نیاز تولید کرده‌اند.هنگام شانه کردن موهایتان، عادت های شما در این زمینه را زیر نظر داشته باشد و با آنالیز اطلاعات مختلف، شما را در رسیدگی بهتر به زیبایی و سلامت موهای خود راهنمایی کند.شانه هوشمند Hair Coach از میکروفون برای شنیدن صدای حاصل از برخورد شانه با تارهای مو، سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ برای تحلیل نحوه‌و الگوهای رفتاری شانه زدن و توقف‌های کاربر در بین آن، سنسورهایی برای اندازه‌گیری میزان فشار وارد شده توسط شانه و دست‌ها به تارهای مو و البته سنسورهای اندازه‌گیری میزان رسانایی برای تشخیص این که کاربر در حال شانه زدن تارهای موی خشک و یا مرطوب است، برخوردار خواهد بود.

این شانه‌ی هوشمند که از دو باتری قلمی برای تامین انرژی مورد نیاز به مدت شش ماه برخوردار است، وزن نسبتا کمی داشته و تمام اطلاعات را به صورت وایرلس برای یک اپلیکیشن مخصوص بر روی تلفن همراه ارسال می‌کند. جنس الیاف شانه نیز از موی گراز و نایلون تشکیل شده و اطلاعاتی که بر روی نرم افزار مخصوص تلفن همراه آن خواهید دید، شامل میزان خشکی، شکستگی، آسیب دیدگی و حتی فرخوردگی موهایتان می‌شود.

شما می توانید موهای خود را شانه کنید  همزمان از سلامت آن ها هم توسط شانه مطلع شوید و کاملا خیالتان از بابت موها راحت شود

 

شانه هوشمند سلامت موهای شما را نشان می دهد

قیمت تعیین شده برای این محصول ۲۰۰ دلار است و از اواسط سال ۲۰۱۷ در بازار قابل خریداری خواهد بود.