راز مرگ دختر دانشجو توسط دوربین مداربسته کشف شد!!

در طی چند ماه گذشته این سومین فوت بیمار است که در بیمارستان امام خمینی بهشهر و ساری مازندران به وقوع می پیوندد. در هر ۳ مرگ بر اساس گفته های شاهدین و خانواده ی فوت شدگان ، کوتاهی در انجام وظیفه ی کادر بیمارستان و عدم آگاهی آنان اعلام شده است .  در حالی که کادر بیمارستان چنین چیزی را قبول ندارد و به همین دلیل این ۳ مرگ و پرونده ی آنها باز مانده و در حال پیگیری است.

روز ۷ دی یک فرد بیمار به نام آمنه مقدسی به بیمارستان امام خمینی بهشهر مراجعه می کند. آمنه در بدو ورود به بیمارستان می توانست حرف بزند و مشکل خودش را عنوان کند ، اما با بی توجهی کادر پرستاری و . . . روبه رو شد . دلیل پرستارها همچون مرگ های قبلی شلوغی اورژانس و عدم وقت خالی برای رسیدگی به مریض های جدید بوده و بدین ترتیب از خود همراهان خواسته شده تا علایم حیاتی وی را بررسی کنند و گزارش دهند. در نتیجه حال آمنه کم کم بدتر شد.

پزشک مربوطه علت بیماری را انفلوانزا تشخیص داد و چندین آمپول و دارو هم تجویز کرد تا پرستار آن را به آمنه تزریق کند. اما بدن آمنه پس از تزریق این آمپولها واکنش شدیدی نشان داد تا جایی که نوک انگشتانش کبود و تنفسش قطع شد.

با اصرار خانواده ی آمنه و با کلی خواهش و تمنا پرستار و پزشکی که قبلا علت این حال آمنه را آرامش و خوابیدن وی تصور کرده بود ، بر بالین وی آمدند و مشخص شد که باید سریعا احیای قلبی صورت گیرد.

پس از آن مشکل دیگری در قسمت سی تی اسکن بیمارستان پیش آمد و آن هم ناهماهنگی بین بخش های مختلف بوده است. گویا  متصدی بخش سی تی اسکن خواب بود و با سر و صدای همراهان بیمار بیدار شد و در را باز کرد ، دستگاه اسکنی که باید همیشه روشن باشد نیز خاموش بوده و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول کشید تا آماده به‌کار شد.
پس از تصویربرداری، حدود ساعت ۶ بامداد آن‎روز، بیمار به اتاق آی.سی.یو منتقل شد و در زمان ویزیت صبح نیز متخصص مغز و اعصاب بر بالین بیمار حاضر شده و پس از معاینه، فوت بیمار را به‎دلیل مرگ مغزی اعلام کرد و بدون هماهنگی با همراهان، او را به سردخانه بیمارستان امام بهشهر منتقل کردند.
جالب اینجاست که تمامی این صحنه ها توسط دوربین مداربسته ی بیمارستان ثبت شده و ادعای دروغین کادر بیمارستان مشخص شده است.