راز طلاق مرجانه گلچین بر روی آنتن سراسری + تصویر

مرجانه گلچین متولد ۱۳۴۷ است . او بسیار به بازیگری علاقه داشت به گونه ای که از ۹ سالگی خود پا به این عرصه نهاد. اولین سریالی هم که بازی کرد به نام آیینه بود. چهره ای زیبا و معصوم که از آن پس معروف شد.

او بسیار در این حرفه موفق بود تا این که در سال ۷۴ ازدواج می کند . چون شوهرش با بازیگری و سختی هایی که این حرفه دارد موافق نبود در نتیجه بازیگری را کنار گذاشت. فکر می کرد که برای تحکیم بنیان خانواده اش می تواند از بازیگری فاصله بگیرد اما بعد از ۱۰ سال نتوانست. شوهر او هم که چنین شرطی گذاشته بود با این رفتار مرجانه از وی جدا شد.
گویا این عشق به بازیگری و هنر در خون مرجانه گلچین است زیرا نادر گلچین عموی او هم در حرفه موسیقی فعالیت دارد و به طبع این ذوق بر روی برادر زاده اش هم تاثیر گذاشته و او هم در نواختن تار تبحر خاصی دارد.
این مصاحبه جنجالی در برنامه دورهمی پخش شد و در انتها مرجانه گلچین که خود بازیگر فیلم های تلویزیونی است این خواسته را از بالادستانش داشت که اگر می شود بین بازیگران سینما و تلویزیون مرزی گذاشته نشود زیرا استعداد را نمی توان مرز بندی کرد. پس به بازیگران تلویزیون هم اعتماد کرده و اجازه بدهند تا در فیلم های سینمایی هم هنرنمایی کنند.