تاثیر شیره و تریاک برمیل جنسی

برخی احساس میکنند که با استفاده از مواد مخدر همچون تریاک میتوانند ضعف جنسیشان را برطرف کنند و از این رو به این ماده خطرناک رو میاورند.

?تریاک و شیره تریاک از جمله مواد مخدری هستند که سبب بروز مشکلات و اختلالات جنسی می شوند. برخی مردان تصور می‌کنند تریاک و شیره تریاک مانع زودانزالی می‌شود و توان جنسی را بالا می‌برد. این باور غلط یکی از دلایل گرایش برخی از مردان به تریاک و اعتیاد آنهاست.که بعدازیکسال به غیرازاینکه به اعتیاد دچارمیشوند،بلکه به کلی این حس خود راازدست میدهند

?استفاده دراز مدت از شیره و تریاک خطر وابسته سازی شما را به این مواد به همراه دارد و در ضمن ممکن است از طریق کند کردن واکنش مغز و کم کردن حس لامسه مدت زمان نعوظ را طولانی تر کند.

?اما در دراز مدت اثرات جانبی چون کم شدن میل جنسی و وابسته شدن به این مواد را می تواند به همراه داشته باشد.

?نه تنها شیره نمی تواند نیروی جنسی را افزایش دهد بلکه با کم کردن انرژی کلی بدن می تواند انرژی جنسی را به حدی پایین بیاورد که اصلا رمقی برای برقراری رابطه جنسی نداشته باشید.

?پس مصرف این مواد به اثر کوتاه مدت آن اصلا نمی ارزد. بهتر است یک راه اساسی برای رسیدن به زندگی جنسی که می خواهید را دنبال کنید نه راه هایی که عوارض جانبی به این جدی می تواند داشته باشند.

?هیچ ماده مخدری نمیتواند باعث درمان زودانزالی شود،مگرموقتی والبته باعوارض وتاثیرمنفی.